Reference

Nejnovější reference

Koupě bytu 2+1 Kostelec nad Orlicí

U realitní kanceláře Pohoda jsme kupovali byt 2+1. Před koupí nás zaujala precizní prezentace prodávané nemovitosti, po kontaktu s panem Hrdinou nám bylo jasné, že jednáme s profesionálem v oboru. V průběhu koupě nevznikaly žádné časové prodlevy, podklady pro financující banku byly dokonale připraveny, schůzka s advokátem a prodávající byla domluvená v řádu dnů, potřebné informace byly sdělovány obratem, byt byl předán v nejbližším možném termínu. Děkujeme a můžeme na 100% doporučit.

Pavel Hrobař, kupující

Prodej bytu 3+1 Vysoké Mýto

realitní kancelář POHODA realizovala prodej našeho bytu ve Vysokém Mýtě; po celou dobu prodeje se nám věnoval k plné spokojenosti p. Michal Hrdina; prodej se realizoval během krátké doby

Světlana Brýdlová, prodávající

Prodej bytu 2+1 Kostelec nad Orlicí

S RK POHODA konkrétně s panem Hrdinou je radost spolupracovat. Vše zařídil, vyfotil,udělal prohlídku bytu a okolí dronem...zkrátka o vše se postaral k naší plné spokojenosti. Moc děkuji za spolupráci...mohu vřele doporučit.

Dana Prášková, prodávající

Prodej chaty Němčice

Skvělá spolupráce, nemohu nic vytknout včetně bravurně zpracované inzerce a prezentace nemovitosti:-) Pan Hrdina je opravdu profesionální makléř...

Eliška Hufová, kupující

Prodej domu v Luži

Oceňuji spolupráci s realitní kanceláří POHODA při pořízení nemovitosti v Luži, konkrétně s p. Michalem Hrdinou.
Vysoce profesionální přístup, provede vás celým procesem (notář, katastr, předání) naprosto bezchybně, u mě má za 1:)

Stanislav Ludvík, kupijící

Prodej bytu 3+1 Česká Třebová

Fotky super a videa reality z dronu.
Spolupráce s p. Hrdinou velmi dobrá - lidský přístup.
Doporučujeme.

Bohuslav Řehák, prodávající

Prodej novostavby Vysoké Mýto

Realitní kancelář POHODA, zastoupená panem Hrdinou mě příjemně překvapila vstřícností a rychlostí jednání. Inzerce byla připravena na profesionální úrovni. Prodej mého rodinného domu proběhl bez problémů, veškeré smluvní dokumenty a technické podklady byly včas připraveny, podpis kupní smlouvy a předání nemovitosti bylo bezproblémové. Věřím, že i noví majitelé byli spokojeni.
RK POHODA mohu doporučit.

Jiří Plocek, prodávající

Prodej bytu 3+1 Vysoké Mýto

s RK POHODA to byla jedním slovem opravdu POHODA! Přístup p. Michala Hrdiny byl nadmíru profesionální. Vše proběhlo bez jediného problému a k mé veliké spokojenosti. Díky za vše, nemělo to chybu!! Vřele doporučuji.

Petra Krupová, prodávající

Prodej bytu 2+1 Pardubice

S realitkou Pohoda mám více než dobré zkušenosti. Koupila jsem přes ně v 2016 chatu, dále mi našli spolehlivého nájemce do bytu v Pardubicích. Tento zůstal bydlet celých 6 let, prakticky až do mého rozhodnutí byt prodat. To už jsem se automaticky obracela znovu na kancelář Pohoda, vše k mé spokojenosti vyřizoval pan Michal Hrdina. Díky velké nabídce bytů na trhu a nevýhodným podmínkám hypoték trval prodej celý rok, ale nakonec se kupec našel.

Kateřina Kamenická

Prodej apartmánu Dolní Morava

Realitní kancelář Pohoda a zejména pana Michala Hrdinu mohu jen vřele doporučit. Skvělý přístup, profesionalita a ochota je jeho vizitkou.

Jiří Jonáš, prodávající

Koupě domu ve Svařeni

Naprosto skvělý přístup, profesionalita, loajálnost, vstřícnost a ochota. Moc děkuji za vše. Doporučuji!

Jana Stratílková, kupujícící

Prodej bytu 3+1 Vysoké Mýto

Při prodeji bytu,jsem oslovila realitní kancelář Pohoda.Touto cestou chci poděkovat za vstřícné a rychlé jednání. Velice pozitivní přístup, aktivní a citlivé naslouchání na mé podněty.Profesionál!! Vřele doporučuji.

Renata Glencnerová

Prodej chaty na Vrchách

Realitní kancelář Pohoda mohu jen doporučit. Děkujeme panu Michalu Hrdinovi , za jeho velmi rychlý prodej naší nemovitosti. Perfektní přístup a služby.

Iveta Víšová, prodávající

Prodej domu v Otradově

Příjemné jednání, profesionální přístup!

Dominik Pidima, kupující

Prodej bytu 2+1 Pardubice

Profesionální přístup.

Pavel Fajkus, kupující

Prodej prostoru Vysoké Mýto

Koupě nemovitosti je s panem Michalem Hrdinou doslova POHODA! Jeho výborná komunikace, profesionální a pozitivní přístup jsou totiž v takových případech moc důležité. Byli jsme velmi spokojeni a spolupráci s Reality Pohoda můžeme všem jen doporučit.

Radek Štěpán, kupující

Prodej pozemku Jehnědí

Pan Michal Hrdina z realitní kanceláře POHODA prodal naši nemovitost velice rychle, jednal profesionálně a vstřícně. Pana Hrdinu budu vřele doporučovat všem kamarádům a známým.

Helena Birket, prodávající

Prodej bytu 3+1 Choceň

Profesionální jednání, vše rychle vyřízeno. Rozhodně doporučuji a děkuji panu Hrdinovi za perfektní službu.

Petr Exner, prodávající

Koupě garáže Vysoké Mýto

Jednání s panem Hrdinou bylo bezproblémové a vyřízení záležitosti věcné a spolehlivé.

Jaroslav Nespěšný, kupující

Prodej bytu 1+1 Vysoké Mýto

Profesionální, rychlé a vstřícné jednání.Výborné služby Doporučuji.

Daniel Nešpor, kupující

Prodej garáže Vysoké Mýto

Realitní kancelář Pohoda mě prodala moji nemovitost rychle a bez průtahů. Profesionální přístup a vstřícné jednání pana Hrdiny přispělo k zdárnému vyřízení celé záležitosti. Mohu jen doporučit ! Jiří Mikulecký Vysoké Mýto

Jiří Mikulecký, prodávající

Prodej domu v Otradově

Z prodeje nemovitosti jsem měl původně obavy. Díky panu Hrdinovi jsem se rozhodl pro realitní kancelář Pohoda. Od začátku až do konce prodeje vše probíhalo hladce , na Pohodu. Osobní až přátelský přístup byl pro mě příjemné překvapení. Děkuji , jste dobrý.

Zdeňka Pražanová, prodávající

Prodej chalupy ve Strakově

Děkujeme za příjemné a slušné jednání. Komunikace s panem Hrdinou byla na profesionální úrovni. Milé vystupování a vše proběhlo bez problému - opravdová POHODA :) Určitě mohu všem doporučit.

Klára Fojtů, kupujicí

Prodej domu v Libecině

Perfektní spolupráce, propagace, profesionální fotografie, videoprohlídka, scan nemovitosti, inzerce, servis a právní servis a poradenství. Celou dobu jsem byl informován o stavu prodeje, děkuji a doporučuji

Radek Jasanský, prodávající

Prodej domu ve Výprachticích

 S nákupem a profesionálním přístupem pana Hrdiny jsem byl velmi spokojen S pozdravem Špaček Pavel

Pavel Špaček, kupec

Prodej chalupy ve Strakově

Spolupráce s pane Hrdinou byla vynikající a na profesionální úrovni. Způsob prezentace, rychlé a vstřícné jednání nás mile překvapilo. Múžeme RK Pohoda jen doporučit. Děkujeme.

Růžena Řeháková, prodávající

Prodej bytu 2+KK v Praze

S prací RK POHODA jsem velice spokojený. Vlivem epidemické situace a vzdáleností mezi sídlem RK a kupovanou nemovitostí jsme se s panem Hrdinou osobně viděli až při předání nemovitosti. Předchozí komunikace přes maily a telefonní hovory probíhala bez nejmenších potíží. Tuto RK mohu každému doporučit. T. Stejskal

Tomáš Stejskal, kupec

Prodej bytu 1+1 v Chocni

Tuto realitní kancelář mohu jen doporučit. Jejich služeb jsem využila už 2krát a vždy odvedli skvělou práci. Pan Hrdina je profesionál na svém místě. Jaroslava Exnerová

Jaroslava Exnerová, prodávající

Prodej domu ve Vysokém Mýtě

Koupě domu proběhla na jedničku, vřele doporučuji. Roman Martinec AB design s.r.o.

Roman Martinec, kupující

Prodej komerčního objektu ve Zhoří

Před RK p. Hrdinu jsem kupoval nemovitost. Skvělá prezentace, 100% profesionální přístup. Velmi doporučuji!!!

Lukáš Střílek, kupující

Prodej chaty na Pastvinách

Děkuji RK Pohoda za výborně odvedenou práci při prodeji nemovitosti. Tuto RK mohu doporučit všem.

Aleš Rejman, prodávající

Prodej bytu 3+kk Vysoké Mýto

Prostřednictvím RK Pohoda jsme prodávali byt, vše proběhlo na 1, profesionalita , perfektní komunikace, vstřícnost. Maximální spokojenost, můžu jen doporučit. Velké díky p. Hrdinovi

Natálie Pátečková, prodávající

Prodej bytu 2+KK, Vysoké Mýto

Velmi dobrá komunikace a velká spokojenost s RK Pohoda

Alena Čápová, prodávající

Pronájem 1+1 Vysoké Mýto

Spokojenost a proto jsem využil jsem služeb této realitní kanceláře opakovaně, mohu doporučit

Miloš Popilka, majitel

Prodej bytu 3+1 Vysoké Mýto

RK Pohoda jsme si vybrali k prodeji bytu nabytého v dědictví. Musím jim poděkovat za perfektní spolupráci a pomoc při řešení věcí pozůstalosti i prodeji bytu. Řešili jsme na velkou vzdálenost, moc nám pomohli a ušetřili spoustu cestování a času. Moc RK Pohoda děkuji a všem doporučuji. Roman R.

Roman Rambousek, prodávající

Prodej bytu 2+1 Ústí nad Orlicí

S realitní kanceláří Pohoda jsem maximálně spokojena, jednání pana Hrdiny je velmi profesionální a vstřícné. Vřele doporučuji

Radka Černá, prodávající

Prodej bytu 3+1 Slatina

Při koupi bytu jsme byli naprosto spokojení. RK Pohoda, zejména p. Hrdina, má velmi příjemné vystupování, nic nám nezatajili, atd., zjednodušeně řečeno super spolupráce. Vřele doporučuji

Dominik Solil, kupec

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb s tím souhlasíte. Rozumím