Prodej stavebního pozemku v Řevnicích

Popis nemovitosti

Představujeme Vám unikátní pozemek o velikosti 1594 m2 pro výstavbu rodinného domu. Součástí je i stavební povolení pro RD se samostatně stojící garáží. Pozemek s výhledem do údolí řeky Berounky je situován v klidné části města Řevnice, v ulici Pod Vrážkou, na konci vilové zástavby.

Pozemek má tvar lichoběžníku o délce stran 32, 43 a 51 m, nachází se v mírném jihovýchodním svahu. V okolí domu je již dokončená zástavba rodinných domů. Na pozemku je zajištěno napojení na veškeré důležité inženýrské sítě - elektřina, voda, kanalizace, plyn. Dále vydané povolení ke zřízení vrtu / studny. Přístup k pozemku je po asfaltové silnici. Zastavitelnost pozemku je dle územního plánu 35% zastavěné plochy k celkové výměře pozemku a výšková hladina stavby je 9 metrů.

Obec Řevnice se nachází přibližně 10 km jihozápadně od okraje Prahy a 25 km od centra Prahy. Obec je občansky plně vybavena, nachází se zde škola, školka, úřady, služby, obchody, sportoviště, atd. U sportovišť je třeba zmínit LTC Řevnice, tenisový klub Martiny Navrátilové. Obec leží nad řekou Berounkou na okraji přírodní rezervace Český kras. Obcí vede jedna z hlavních železničních tratí na Prahu, vlakem se tedy do centra prahy dostanete za 30 minut. Při volbě auta dojedete všude rychle, díky blízké dálnici D4.

V blízkosti se nachází spoustu zajímavých míst, např.: Státní hrad Karlštejn vzdálený 9 km i s Golfovým Resortem Karlštejn, lomy Velká a Malá Amerika, zámek Mníšek pod Brdy a pro milovníky akcí se v Dobřichovicích konají vinařské slavnosti a další.

celková plocha
pozemku 1594 m2
rozměry
50 x 31 m
k bydlení
i k rekreaci

Videa pozemku

Videoprohlídka pozemku

Videoprohlídka okolí

Fotografie pozemku

Virtuální prohlídka pozemku

Pozemek z katastru

Projekt rodinného domu

Řevnice a zajímavá místa v okolí

Řevnice jsou město v okresu Praha-západ ležící asi 10 km jihozápadně od okraje Prahy na řece Berounce. Žije zde přibližně 3 600 obyvatel. Pro svou polohu v blízkosti brdských Hřebenů a dobré spojení s Prahou a Berounem po železnici byly Řevnice již od počátku 20. století vyhledávaným sídelním místem. Řevnice jsou východiskem značených turistických cest na brdské Hřebeny. Řevnický Okrašlovací spolek ve spolupráci s Klubem českých turistů se přičinil o zprovoznění značené cesty z Řevnic na Skalku a na Babku, která byla první turisticky značenou cestu v Brdech (1889).Turistické průvodce věnované Řevnicím a okolí vznikly už v první polovině 20. století: v roce 1905 vydal Okrašlovací spolek knihu Stanislava Reiniše Průvodce po Řevnicích a na Skalku, další průvodce napsal Josef Václav Bohuslav, jeden z předsedů řevnického Okrašlovacího spolku: 33 výlety a procházky z Řevnic (1912) a  Řevnice jako letovisko a turistická brána brdská (1930).

 

 

  • HRAD KARLŠTEJN

Stránky hradu Karlštejn 

U hradu je i Golfové hřiště a naučná stezka okolo Karlštejna, což jsou velice krásné turistické trasy

 

  • GOLF RESORT KARLŠTEJN

Stránky Golfového Resortu

Pro milovníky golfu se zde nachází golfový resort, který patří mezi nejkrásnější golfové hřiště v Evropě.

 

  • LOM VELKÁ AMERIKA

Stránky Velké Ameriky

Další zajímavé místo je tento lom u Karlštejna. Přezdívá se "český Grand Canyon" a byly zde natáčeny scény do filmu Limonádový Joe a Akumulátor.

 

  • Zámek Mníšek pod Brdy

Stránky zámku Mníšek

Zámek je chráněn jako kulturní památka a přístupný veřejnosti. Okolo zámku vede trasa Naučné stezky Mníšek pod Brdy.

 

  • Lesní divadlo v Řevnicích

Stránky lesního divadla

Unikátní přírodní scéna, ve středních Čechách ojedinělé.

Cena: 15.940.000,- Kč
v případě více zájemců si majitel vyhrazuje právo zvolit nejvýhodnější nabídku

Michal Hrdina

realitní specialista

telefon: +420 608 233 027
e-mail: hrdina@pohoda-rk.cz
web: https://michalhrdina.cz
facebook:

Kompletní nabídka nemovitostí realitní kanceláře

Souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem vyřízení odpovědi na daný dotaz.
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb s tím souhlasíte. Rozumím