Prodej rodinného domu v Písečné u Žamberka

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám k prodeji dům s vlastní kovářskou dílnou a pozemkem s celkovou plochou 2031 m2 (454 m2 dům a 1577 m2 zahrada) v obci Písečná nedaleko měst Žamberk a Letohrad. Dům je v osobním vlastnictví, proto zájemci v rámci našich služeb rádi nabídneme výhodné financování.

Dispozice domu:
1. NP: velká obytná místnost s kuchyňkou s kuchyňskou linkou, koupelna se sprchovým koutem a umyvadlem, samostatné WC, garáž, veliká kovářská dílna, chodba a zádveří
2. NP: tři obytné pokoje, koupelna a chodba, vše v započaté rekonstrukci, a nezabydlené půdní prostory.
Nebytovou částí domu je sklep a velká stodola.

Dům z roku 1920 byl roku 2016 zrekonstruován. Předmětem rekonstrukce bylo patro, zateplení střechy, nové rozvody 1. NP (voda, odpad, podlahy, okna). Střecha je sedlová, pokrytá pálenými taškami. V domě je elektřina 230/400, obecní vodovod a kanalizace, topení je ústřední na kombinovaný elektro kotel a na kotel na pevná paliva. Podlahy jsou lino a dlažba, v garáži a kovárně je beton. Okna jsou plastová. Na pozemku se nachází vlastní studna.

Jedná se o krásné klidné místo na bydlení s podnikáním tak i k rekreaci. K této nemovitosti není ke dni zveřejnění inzerce zpracovaný energetický štítek, dle zákona je proto nemovitost dočasně do jeho předložení inzerována v energetické třídě G.

bytová jednotka
4 + 1
patro, půda
a sklep
garáž, stodola a
veliká kovářská dílna
celková plocha
pozemku 2031 m2
zahrada
výměra 1577 m2
k bydlení
i k podnikání

Videa domu

Videoprohlídka domu

Videoprohlídka exteriéru

Podkroví, půda a sklep

Venek a zahrada

Virtuální prohlídka domu

Půdorys

Obec Písečná

Obec Písečná se nachází v okrese Ústí nad Orlicí v Pardubickém kraji. Leží v malebné poloze Žamberské pahorkatiny při potoce Potočnice, asi 5 km na jih od města Žamberk. Je zde rybník Šušek, známý pověsti o potopeném mlýně. Žije zde 571 obyvatel.

V sezóně je zde v provozu venkovní koupaliště. Jinak zde je také hřiště pro děti, kostel, work-out hřiště, tenisové a fotbalové hřiště, hospůdka Růženka a Skate park. Obec provozuje mateřskou a základní školu. Obec je známá mimo jiné také tím, že nepovolila na svém území výstavbu satelitního městečka. Žije zde se svou rodinou spisovatelka a malířka Karolína Černohousová, která napsala například knihu Kamarádi nad zlato a spolupracuje na dalších knihách.

www.pisecnauzamberka.cz

Cena: 5.900.000,- Kč
v případě více zájemců si majitel vyhrazuje právo zvolit nejvýhodnější nabídku

Michal Hrdina

realitní specialista

telefon: +420 608 233 027
e-mail: hrdina@pohoda-rk.cz
web: https://michalhrdina.cz
facebook:

Kompletní nabídka nemovitostí realitní kanceláře

Souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem vyřízení odpovědi na daný dotaz.
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb s tím souhlasíte. Rozumím