Prodej rodinného domu v Chocni

Popis nemovitosti

Rodinný dům v centru Chocně. Útulný dvoupatrový dům s udržovanou zahradou a uzavřeným dvorem.

 

Dům:

Dům je blízko náměstí (300 m) a obchodu Lidl (100 m). V přízemí je k dispozici vstupní chodba, kuchyň, jídelna, obývací pokoj, komora, průchozí koupelna a chodba se schodištěm.
První patro pak majitelům nabízí ložnici s velikým balkónem a dětský pokoj.
K domu náleží část, která dříve sloužila jako prodejna, nyní slouží k uskladnění věcí, garáž a dílna.
Dům má ještě malý sklep. Kotel je v jídelně. Podlahová krytina je lino, dlažba a koberec. Dveře jsou dřevěné a okna plastová.

 

Zahrada:

Stávající nájemnice dala spoustu sil, aby zahrada vypadala dobře. Najdete zde spoustu ovocných keřů, bylinek a okrasných rostlin. Ideální pro relax, odpočinek a dobrý pocit.

 

Technické údaje:

 • Plocha pozemku: 561 m2
 • Zastavěná plocha: 382 m2
 • Plocha zahrady: 179 m 
 • Garáž
 • Počet NP: 2
 • Voda: vodovod
 • Plyn: ano
 • Elektroinstalace: 230/400 V
 • Kanalizace: trativod
 • Topení: ústřední plynové
 • Stav objektu: dobrý
 • Telekomunikace: telefon

K této nemovitosti není ke dni zveřejnění inzerce zpracovaný energetický štítek, dle zákona je proto nemovitost dočasně do jeho předložení inzerována v energetické třídě G.

bytová jednotka
3 + 1
2 podlaží
a sklep
gáráž
prodejna
celková plocha
pozemku 561 m2
výměra
179 m2
k bydlení
i k podnikání

Videa domu

Videoprohlídka domu

Videoprohlídka exteriéru

Druhé nadzemní podlaží

Venek a zahrada

Virtuální prohlídka domu

Půdorysy

Něco málo o Chocni

Město s 9 000 obyvateli leží v údolí podél břehů Tiché Orlice v podhůří Orlických hor. Říční údolí zde udivuje svou rozmanitostí, rozsáhlými nivními loukami v okolí, strmými opukovými skalami nad řekou či lesnatými kopci tyčícími se nad městem.

Na počátku 20. století měla Choceň téměř 5 500 obyvatel a řadu průmyslových podniků, např. přádelnu, tkalcovnu, výrobnu uzenářských nástrojů, továrnu na hasičské stříkačky, likéry a výrobu umělých květin. Po 2. světové válce se zde opět rozvinul textilní a také strojírenský průmysl, zejména výroba letadel a chladírenských vozů.

Choceň má rozsáhlé možnosti sportovního vyžití. K dispozici jsou velmi dobře vybavená sportoviště: stadion baseballu a softballu, krytý zimní stadion, koupaliště, volejbalový areál (hala, antukové kurty), tenisový areál (nafukovací hala, antukové kurty), víceúčelová hala s horolezeckou stěnou, fotbalový areál s travnatým hřištěm a hřištěm s umělým povrchem, atletická dráha s umělým povrchem a kurty na nohejbal.

Díky své poloze a dobré dopravní dostupnosti může Choceň sloužit jako východisko pro pěší i cykloturistické výlety do Orlických hor a Českomoravské vrchoviny. Stejně tak je vhodnou zastávkou při vodáckém putování po Tiché Orlici. Mezi turisticky atraktivní místa v okolí patří údolí Tiché Orlice s přírodním parkem Peliny, Bošínská obora se staletou doubravou, lipové aleje na Chlum a k poutnímu kostelu na Hemžích nebo nejvyšší šikmý most v ČR, který překlenuje skalní zářez po probouraném tunelu železniční trati.

www.chocen.cz

Cena: 4.400.000,- Kč
v případě více zájemců si majitel vyhrazuje právo zvolit nejvýhodnější nabídku

Michal Hrdina

realitní specialista

telefon: +420 608 233 027
e-mail: hrdina@pohoda-rk.cz
web: https://michalhrdina.cz
facebook:

Kompletní nabídka nemovitostí realitní kanceláře

Souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem vyřízení odpovědi na daný dotaz.
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb s tím souhlasíte. Rozumím