Prodej pozemku v Zádolí u Vysokého Mýta

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám  ke koupi velmi dobře udržovanou stavební pozemek s chatou v lokalitě Zádolí u Vysokého Mýta.

Přemýšlíte o výstavbě rodinného domu, nebo hledáte pozemek k rekreaci? V blízkosti pozemku je zástavba starších rodinných domů. Dům se dá připojit na inženýrské sítě na kraji pozemku. K dispozici je připojení na elektřinu, plyn, vodovodní potrubí i telecom

Chata, která se na pozemku nachází je dřevěná, dvoupodlažní, s výměrou zastavěné plochy 26m2. V chatce je jedna velká obytná místnost, ve které je plně funkční kuchyň s elektrickou troubou a sporákem, dřezem a lednicí a spoustu místa na posezení. V patře chaty se nachází místnost, která bohatě poslouží na přespání. Celková výměra pozemku je 835 m2. V případě zájmu se dá chata stavebně rozšířit.

Chata má  sedlovou střechu se střešní krytinou asfaltové šindele. Do chaty je přivedená elektřina a obecní voda. Příjezd automobilem je možný přímo až na vlastní pozemek. Pozemek i chata jsou v osobním vlastnictví a v udržovaném stavu. Nemovitost je na klidném místě, nedaleko od místních lesů, kde můžete trávit volné chvíle.

Technické údaje:

Plocha pozemku: 835 m2
Zastavěná plocha: 26 m2
Střecha: sedlová
Vodovod: obecní voda na pozemku
Elektroinstalace: na hranici pozemku
Plynovod: na hranici pozemku
Stav chaty: velmi dobrý

Pokud máte zájem o více informací a prohlídku, neváhejte mě kontaktovat.(kontakt níže)

plocha pozemku
835 m2
dvoupodlažní
chata
k bydlení
i k rekreaci

Videoprohlídka pozemku

Virtuální prohlídka chaty

Katastrální mapa

Územní plán

Něco málo o Zádolí

Osada Stříhanov byla založena asi koncem 14. století. První písemná zpráva pochází z roku 1433. Vznik Zádolí se datuje do konce 15. a začátku 16. století. První písemná zmínka pochází  z roku 1559. V roce 1850 se Zádolí stalo samostatnou obcí v rámci okresu Vysoké Mýto. V roce 1860 se sloučilo s vedlejším Stříhanovem. V roce 1958 byly od Zádolí odloučeny tři domy (16,29,33), které se staly součástí obce Pustina.Samostatná obec Zádolí - Stříhanov je od roku 1960 součástí okresu Ústí nad Orlicí.

V roce 2022 bydlí v obci trvale 95 občanů, 16 chalup slouží k rekreaci chalupářů. Podrobnější informace o současném dění v obci jsou uvedené v obecní kronice, kterou vede p. Iva Schejbalová. Obecní dům na Stříhanově čp. 12, jehož součástí je kulturní místnost , obecní knihovna,  zasedací místnost Sboru dobrovolných hasičů a kancelář obecního úřadu. Obec leží na trase autobusové linky Vysoké Mýto - Nové Hrady, Proseč.

www.zadoli-strihanov.cz

Cena: 1.590.000,- Kč

Michal Hrdina

realitní specialista

telefon: +420 608 233 027
e-mail: hrdina@pohoda-rk.cz
web: https://michalhrdina.cz
facebook:

Kompletní nabídka nemovitostí realitní kanceláře

Souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem vyřízení odpovědi na daný dotaz.
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb s tím souhlasíte. Rozumím