Prodej chaty v Němčicích REZERVACE

Popis nemovitosti

REZERVACE Nabízím vám ke koupi tuto dřevěnou chatu na zděné podezdívce se zahradou, která je na užasném a klidném místě. Tato chata se zahradou se rozprostírá na celkové ploše 328 m2, z toho 36 m2  tvoří zastavěnou část chaty a zbývajících 292 m2 představuje zahradu. Chata se nachází na polosamotě za Němčicema u České Třebové.

Přistupujeme k chatě, která se zde nachází již od roku 1969. Jelikož je tato chata podezděná, disponuje menším podsklepením, které může sloužit jako úložný prostor pro různé věci nebo potraviny. Dřevěná chata má dřevěné i dveře, okna a všechen nábytek. Podlahovou krytinu tvoří lino a střešní krytina je plech.

Vstupní dveře z verandy do přízemní chaty nás zavedou do zádveří, ze které se dostaneme do hlavní obytné místnosti. Ta nabízí možnost různého zařízení podle vašich představ. Místnost může sloužit jako obývací pokoj, jídelna nebo třeba pracovna. Z této místnosti je pak vstup do další, ve které jsou kamna a jednoduchá kuchyň s umyvadlem a ledničkou.

Chata není připojena na žádné sítě. K vodě je zajištěna vlastní studnou a elektřina je řešena vlastní 74Ah autobaterií. Ta vydrží za běžného provozu přibližně celý týden a za 12 hodin je plně nabitá. O vytápění v chadných dnech se starají kamna na tuhá paliva. Odpad je sveden do trativodu. U chaty je chemické WC, dále ohniště a ještě kousek dál je kolna na nářadí.

Dominantou celého pozemku je klidný prostor mimo civilizaci. V klidné přírodě máte na dosah ruky jak louku tak i les. U pozemku se nachází i potůček. Na zbytku zahrady můžete povolit uzdu své fantazii.

Chata s pozemkem je na klidném schovaném místě, též pár kroků od místních lesů, kde můžete trávit volné chvíle k rekreaci a odpočinku. Pozemek i chata je v osobním vlastnictví, proto zájemci v rámci našich služeb rádi nabídneme výhodné financování.

Technické údaje:

Plocha pozemku: 328 m2
Zastavěná plocha: 36 m2
Plocha zahrady: 292 m2
Počet NP: 1
Další části: Sklep, chemické WC, kolna
Střecha: Pultová, střešní krytina plechová
Přívod vody: studna
Elektroinstalace: Vlastní 74Ah autobaterií

chata s dvěma
obytnýma místnostma
podsklepená
přízemní chata
celková plocha
328 m2
zahrada o
výměře 292 m2
chemické WC
kolna

Videoprohlídka chaty

Videoprohlídka exteriéru

Virtuální prohlídka chaty

Půdorys

Katastrální mapa

Protokol o zkoušce vody

Panoramatická fotografie

Něco málo o Němčicích

Němčice jsou středně velkou obcí, která leží v údolí Zlatého pásku při silnici II/358 mezi městy Litomyšl a Česká Třebová v okrese Svitavy v kraji Pardubickém. Rozloha obce čítá 1317 ha s nadmořskou výškou 385 m.n.m.

Samosprávná obec Němčice vznikla roku 1850 ze tří, původně samostatných obcí – Němčice, Člupku a Pudilky, ke kterým byla v roce 1976 připojena ještě obec Zhoř. Vlastní Němčice byly založeny někdy mezi lety 1240-1260 při kolonizaci okolí Litomyšle, Zhoř před rokem 1167 při kolonizaci prováděné v rámci Lanškrounsko-Lanšperského panství pány z Drholce, Člupek v roce 1695 parcelací dvora náležejícího původně zemanskému rodu Člupeckých z Člupku a Pudilka roku 1697 jako dominikální ves parcelací půdy patřící vrchnosti.

V současné době má obec okolo 1. 022 obyvatelzákladní školu o pěti třídách, mateřskou školu, dvě knihovny, kulturní dům s restaurací, obecní úřad, sportovní areál v Němčicích, kulturní areál na Člupku, vodovod, kanalizaci s čistírnou odpadních vod, plynofikaci v centru obce, tři kapličky, dvě hasičské zbrojnice, 2 hospody, jednu galerii s posezením, prodejnu, malou vinárnu na Podrybníku, farmu a bioplynovou stanici zemědělského družstva Sloupnice a některé další podnikatelské aktivity. V minulosti v obci žili i významní rodáci, literární historik, spisovatel a překladatel  Dr.Páta  a Antonín Dvořák – malíř venkova, učitel Julia Mařáka.

V obci působí Sbor dobrovolných hasičů, Spolek divadelních ochotníků Šlégl, Tělovýchovná jednota Sokol s více oddíly, Spolek pro obnovu a zachování kulturních tradic. Tyto spolky společně s další subjekty a jednotlivci v obci také zajišťují tradiční kulturní a sportovní akce jako např. jsou  plesy, pálení čarodějnic, Němčická šťopka, dětské odpoledne , dětský  víkend se stanováním, turnaj v malé kopané, volejbalový turnaj, Němčický triatlon, hasičská soutěž s příjezdem, drakiáda, divadelní představení, Vánoční běh okolo Zlatého pásku a další sportovní a kulturní akce.

K zajímavostem patří účast obce ve sportovní soutěži nazývané Němčická olympiáda, které se zúčastňují samostatné obce Němčice z celé ČR a také Silvestrovské vážení, kde každý návštěvník restaurace 31. 12. je zvážen na decimálce a  nejtěžší návštěvník obdrží certifikát nejváženějšího občana Němčic.

nemcice.uo.cz

Cena: 699.000,- Kč

Michal Hrdina

realitní specialista

telefon: +420 608 233 027
e-mail: hrdina@pohoda-rk.cz
web: https://michalhrdina.cz
facebook:

Kompletní nabídka nemovitostí realitní kanceláře

Souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem vyřízení odpovědi na daný dotaz.
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb s tím souhlasíte. Rozumím