Prodej chaty se zahradou - Vrcha u Vysokého Mýta REZERVACE

Popis nemovitosti

REZERVACE Nabízím vám ke koupi tuto malebnou zahradu s chatou, která vám nabízí útulné a klidné místo pro relaxaci a odpočinek. Tato zahrada s chatou se rozprostírá na celkové ploše 674 m2, z toho 23 m2  tvoří zastavěnou část chaty a zbývajících 651 m2 představuje rozlehlou zahradu. Zahrada se nachází v zahrádkářské oblasti Vrcha - Vysoké Mýto.

Přistupujeme k chatě, která se zde nachází již přibližně 50 let. I když je její stáří znatelné a vyžaduje renovaci, tak právě zahrada je její největší pýchou. Vzhledem k tomu, že je tato chata zděná, disponuje podsklepením, které může sloužit jako úložný prostor pro zahradnické náčiní, nábytek nebo další věci, které využijete na zahradě.

Vstup do chaty nás zavede do přízemí, kde se nachází jedna místnost. Ta nabízí možnost různého zařízení podle vašich představ. Místnost může sloužit jako obývací pokoj, jídelna nebo třeba pracovna. Důležité je, že odtud je přímý vstup do zahrady, což umožňuje snadný přístup a propojení s přírodou.

Dalším zajímavým prostorem chaty je podkroví, které představuje dodatečný prostor pro vaše potřeby. Může sloužit jako ložnice, relaxační oblast nebo třeba pracovna, kde si můžete užívat klidu a soukromí. Díky tomuto podkroví získáte více prostoru a možností k využití chaty podle vašich individuálních představ.

Dominantou celého pozemku je právě zahrada, která vám poskytuje prostor pro vaši zahradní kreativitu. Můžete zde vytvořit nádherné květinové záhony, zasadit ovocné stromy, postavit altán nebo dokonce vybudovat zahradní bazén. Díky rozloze 651 m2 máte dostatek prostoru pro různé zahradní aktivity a odpočinek na čerstvém vzduchu.

Zahrada je vybavena elektřinou a obecní vodou, což usnadňuje její udržování a využívání. Můžete zde instalovat zahradní osvětlení, zavlažovací systém nebo třeba venkovní gril pro příjemné letní večery. Díky těmto připojením se můžete snadno postarat o zeleň a zahrada se stane vaším rájem pro relaxaci a zábavu.

Ačkoli sama chata vyžaduje renovaci, díky její výhodné poloze a rozlehlé zahradě si zde můžete vytvořit svůj vlastní ráj, který bude plný krásných květin, zeleně a klidu.

Nemovitost je na klidném slunném místě, též pár kroků od místních lesů, kde můžete trávit volné chvíle k rekreaci a odpočinku. Pozemek i chata je v osobním vlastnictví, proto zájemci v rámci našich služeb rádi nabídneme výhodné financování.

Technické údaje:

Plocha pozemku: 674 m2
Zastavěná plocha: 23 m2
Plocha zahrady: 651 m2
Počet NP: 2
Počet PP: 1
Střecha: Sedlová
Vodovod: obecní voda
Elektroinstalace: 230 V, 400 V

zděná
chata
sklep a
dřevěná pergola
celková plocha
pozemku 674 m2
zahrada o
výměře 651 m2

Videoprohlídka zahrady

Katastrální mapa

Panoramatická fotografie

Něco málo o Vysokém Mýtě

Město Vysoké Mýto leží ve východních Čechách uprostřed Pardubického kraje na řece Loučné. K 1. 1. 2020 ve Vysokém Mýtě bydlelo 12 288 obyvatel. 

Bylo založeno Přemyslem Otakarem II. v roce 1262 jako královské město a zanedlouho poté se stalo městem českých královen. Z doby založení se dochoval pravidelný půdorys s pravoúhlou sítí ulic a centrálním náměstím o rozměrech 130 x 150 metrů, které je téměř čtvercové a svou plochou patří k největším náměstím v Čechách. V historickém jádru města se dochovaly významné památky k nimž patří kostel. sv. Vavřince, zvonice ze 16.století, Pražská, Litomyšlská a Choceňská brána. Dlouhá staletí těžilo ze své polohy na důležité obchodní cestě (Trstenické stezce) vedoucí ze středních Čech na Moravu. Do novodobé historie se zapsalo jako kulturní i průmyslové centrum.

 www.vysoke-myto.cz

 

Pamětihodnosti:

 • Mariánský sloup
 • Radnice
 • Řada historických domů
 • Zbytky opevnění 
 • Pražská brána
 • Litomyšlská brána 
 • Choceňská věž
 • Zbytky hradeb v Jungmannových sadech
 • Vodárenská bašta
 • Kostel sv. Vavřince
 • Kostel Nejsvětější Trojice
 • Hřbitovní kostel Nejsvětější Trojice
 • Socha Přemysla Otakara II.
 • Husův sbor
 • Secesní Sokolovna
 • Regionální muzeum
 • Stará radnice
 • Tyršova plovárna

Cena: 850.000,- Kč
v případě více zájemců si majitel vyhrazuje právo zvolit nejvýhodnější nabídku

Michal Hrdina

realitní specialista

telefon: +420 608 233 027
e-mail: hrdina@pohoda-rk.cz
web: https://michalhrdina.cz
facebook:

Kompletní nabídka nemovitostí realitní kanceláře

Souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem vyřízení odpovědi na daný dotaz.
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb s tím souhlasíte. Rozumím