Prodej chalupy v Trstěnici

Popis nemovitosti

REZERVACE Nabízím Vám k prodeji původní chalupu s uzavřeným dvorkem v obci Trstěnice jen 10 km od města Litomyšl. Chalupa z 18.-19. století je v osobním vlastnictví, proto zájemci v rámci našich služeb rádi nabídneme výhodné financování. Vlastní pozemek s celkovou plochou 697 m2 (220 m2 chalupa a 477 m2 zahrada), možnost přikoupení vedlejšího pozemku od obce.

Dispozice chaty: vstupní dvorek s místem pro posezení, velká obytná místnost, kuchyň s kuchyňskou linkou a kamny na tuhá paliva, koupelna s vanou, umyvadlem a WC. Nebytovou částí chalupy je sklep, stodola, vejměnek a velká půda nad celou chalupou.

Střecha je sedlová, pokrytá pálenými taškami, uděláná roku 1998. Elektřina 230/400, obecní voda, odpad je řešen jímkou, plynová připojka na chalupě. Podlahy jsou betonové, ve sklepě je pouze štěrk. Okna jsou původní dřevěná. Na pozemku se nachází vlastní kopaná studna.

Jedná se o klidné místo, ideální na rekreaci a odpočinek. Veškerou občanskou vybavenost naleznete v nejbližším městě Litomyšl nebo Svitavy.

K této nemovitosti není ke dni zveřejnění inzerce zpracovaný energetický štítek, dle zákona je proto nemovitost dočasně do jeho předložení inzerována v energetické třídě G.

zastavěná plocha
je 220 m2
výměra zahrady
je 477 m2
1 obytná místnost
vejměnek
stodola
půda
nová střecha
uzavřený dvorek

Videoprohlídka

Videoprohlídka chalupy

Videoprohlídka exteriéru

Venek chalupy

Virtuální prohlídka chalupy

Půdorysy

Pozemek podle katastru

Obec Trstěnice

Obec Trstěnice, ležící na řece Loučné, se nachází na východě Čech v okrese Svitavy v Pardubickém kraji. Leží 8 km jižně od Litomyšle. Žije zde 523 obyvatel. Obec je známá nejen díky Jiráskově hře Vojnarka, inspirované skutečnou událostí, která se zde kdysi odehrála, ale také četnými kulturními akcemi.

Má malebnou a dochovanou sídelní strukturu. Po obou stranách údolí stojí starobylé usedlosti, podél potoka a ve svazích hlubokého meandrujícího údolí je množství roubených i zděných chalup.

www.trstenice.cz

Cena: 1.120.000,- Kč
(v případě více zájemců si majitel vyhrazuje právo zvolit nejvýhodnější nabídku)

Michal Hrdina

realitní specialista

telefon: +420 608 233 027
e-mail: hrdina@pohoda-rk.cz
web: https://michalhrdina.cz
facebook:

Kompletní nabídka nemovitostí realitní kanceláře

Souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem vyřízení odpovědi na daný dotaz.
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb s tím souhlasíte. Rozumím