Prodej bytu 3 + 1 v České Třebové REZERVACE

Popis nemovitosti

REZERVACE Nabízím vám zděný byt o velikosti 3 + 1 s celkovou výměrou 71,37 m2, který je v osobním vlastnictví, umístěn ve třetím nadzemním podlaží zděného domu.

Byt je tvořen z kuchyně, dětského pokoje, ložnice a obývacího pokoje s balkónem o výměře 1,87 m2. Dále vstupní chodba, koupelna s vanou a samostatná toaleta rekonstruovaná roku 2021.  Podlahová krytina v bytě je lino, koberce, v koupelně a na toaletě dlažba. Vytápění bytu je ústřední na centralní kotelnu. Byt má nová plastová okna z roku 2016. K bytu náleží sklepní kóje.

Byt se nachází v klidné lokalitě České Třebové nedaleko ski centrum Peklák. Je také v docházkové vzdálenosti obchodního centra se všemi potřebnými obchody. Blízko bytu je dětské a sportovní hřiště!

Nemovitost je v osobním vlastnictví, proto zájemci v rámci našich služeb rádi nabídneme výhodné financování. Výhodou bytu jsou nízké provozní měsíční náklady. 

Technické údaje:

Plocha bytu: 71,37 m2
Další části: sklep
Nadzemní podlaží: 3.
Voda: vodovod
Elektroinstalace: 230 V, 400 V
Plyn: ano
Kanalizace: ano
Topení: ústřední
Stav domu i bytu: dobrý

V případě zájmu o prohlídku nebo více informací mě neváhejte kontaktovat.

bytová jednotka
3 + 1
3. nadzemní
podlaží
sklepní
kóje
výměra bytu
71,37 m2
balkón
1,87 m2

Videoprohlídka bytu

Videoprohlídka exteriéru

Virtuální prohlídka bytu

Půdorys

Evidenční list nájemného

PENB

Možné řešení prostoru - Vizualizace

Ski areál Peklák

Odkaz na stránky

Ski areál Peklák leží na západním okraji města Česká Třebová v Orlických horách v nadmořské výšce 395 až 545 metrů. Areál obsahuje pouze jedinou sjezdovku, ale i přesto si v něm najdou lidé zalíbení díky klidu a pohodě. Sjezdovka je dlouhá 800 metrů a její převýšení činí 150 metrů. Svah je strojově upravovaný a plně vybavený umělým zasaněžováním, o které se stará 6 zasněžovacích tyčí a 2 sněžná děla. Sjezdovka je celá osvětlena z 24 míst, což umožňuje velmi kvalitní večerní lyžování pro všechny návštěvníky střediska. Ze sjezdovky je krásný výhled na celé město a vede z ní 30 kilometrů upravovaných běžeckých tratí. Dopravu zajišťuje kotvový vlek o rychlosti 3,5 metru za sekundu a kapacitě 1200 osob za hodinu. Součástí Pekláku je také snowpark s překážkami. Středisko je velmi dobře dostupné vlakem, autobusem a samozřejmě vlastním automobilem, pro který je připravené parkoviště s kapacitou 200 vozidel zcela zdarma. Samozřejmosí je také půjčovna lyží a skiservis.

  • 800 m sjezdovky
  • parkování zdarma

Bike resort Peklák

Odkaz na stránky

V tomto Bike resortu pro Vás je připraveno více než 22 km tratí pro vyznavače horské cyklistiky. 16 kilometrů  stezek různých náročností se klikatí po obou stranách hřebenu Javorníku. K nástupu na tyto tratě můžete použít stoupací stezku „Dechovka“, nebo můžete na horu vyjet pohodlně vlekem. Ze stezek se pohodlně vrátíte dolů do údolí hravou a vyhlazenou stezkou „Růžovka“. Dalších 6km tratí přímo navazuje na vlek a jedná se o čistě sjezdové tratě rozdělené do tří stupňů obtížnosti. V horní stanici vleku se můžete rozehřát a procvičit své dovednosti na kole na třech trenažérech.  Na „Hip hopu“ se naučíte se svým kolem skákat, na „Zahrádce“ si vyzkoušíte všechny dovednosti potřebné k zábavnému zdolávání trailů a na „Pumpě“ si osvojíte jízdu v boulích.

Pokud nemáte vhodné kolo, za malý peníz jsou k dispozici služby půjčovny, kde pro Vás jsou připraveny trailová a sjezdová kola a integrální přilby.

  • menší sympatický areál
  • 2,5 km stoupací trail
  • přes 22 km tratí

Panoramatická fotografie

Něco málo o České Třebové

Česká Třebová je město na východě Čech v okrese Ústí nad Orlicí, podle počtu obyvatel čtvrté a podle rozlohy (zastavěné plochy) druhé největší město Pardubického kraje. Česká Třebová má rozlohu 41 km² a žije zde přibližně 15 tisíc obyvatel. Nachází se v přibližně severo-jižně orientované kotlině řeky Třebovky, která je ze západní a východní strany ohraničena zalesněnými hřebeny s nejvyššími kopci v okolí: Kozlovský kopec (601 m n. m.) a Palice (613 m n. m.). Město a okolí se někdy nazývá Českotřebovsko, okolní krajina bývá označována jako Českotřebovské mezihoří. Do České Třebové byla v roce 1845 přivedena železnice a brzy na to se stala významným železničním uzlem. V roce 1995 byl střed města vyhlášen městskou památkovou zónou.

www.ceska-trebova.cz

Cena: 2.495.000,- Kč
v případě více zájemců si majitel vyhrazuje právo zvolit nejvýhodnější nabídku

Michal Hrdina

realitní specialista

telefon: +420 608 233 027
e-mail: hrdina@pohoda-rk.cz
web: https://michalhrdina.cz
facebook:

Kompletní nabídka nemovitostí realitní kanceláře

Souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem vyřízení odpovědi na daný dotaz.
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb s tím souhlasíte. Rozumím