Prodej bytu 2+1 v Pardubicích REZERVACE

Popis nemovitosti

REZERVACE Byt o velikosti 2 + 1 o celkové výměře cca 54 m2 se nachází v prvním nadzemním podlaží zděného domu v centru Pardubic, v lokalitě kde je zároveň klid, ulice Dašická.

Byt je v osobním vlastnictví. Zájemcům v rámci našich služeb nabízíme výhodné financování vytvořené na míru pro tento byt.

Byt je tvořen ze dvou obytných místností. Obývací pokoj a ložnice, dále kuchyň s kuchyňskou linkou, myčkou a troubou s plynovým sporákem. V bytě je koupelna, ve které je vanou i sprcha, WC a pračka. Podlahovou krytinou je lino, parkety a dlažba. V bytě jsou již plastová okna. K bytu náleží 3 sklepní kóje (11 m2, 1,5 m2, a 1 společný pro 2 byty). V ceně zústáva vestaněná skříň v ložnici a na chodbě.

Dům je celý zateplen, proběhla i rekonstrukce střechy. V roce 2002 proběhla rekonstrukce koupelny (odpady, sprchový kout). V roce 2006 nová elektřina a plastová okna a v roce 2019 rekonstrukce kuchyně a podlah.

Byt disponuje soukromím, klidem a zelení. Lokalita bytu je výborná, vše potřebné, jako Potraviny a sportovní areál, v docházkové vzdálenosti. Nemovitost se nachází ve městě s dobrou občanskou vybaveností a dopravním spojením. K této nemovitosti není ke dni zveřejnění inzerce zpracovaný energetický štítek, dle zákona je proto nemovitost dočasně do jeho předložení inzerována v energetické třídě G.

Měsíční rozpis jednotlivých plateb bytu:

1.375,- fond oprav

500,- voda

126,- zbytek

2.001,- celkem náklady na bydlení

Elektřinu i plyn si hradí nájemník sám.

Byt je pronajat dlouhodobým spolehlivým nájemníkem, který je připravem pokračovat v nájmu nebo nájem ukončit, vše je s nájemníkem na domluvě. Čisté nájemné(výnos z bytu ) je 10.000,- kč měsíčně.

Technické údaje:

  • Velikost: 2+1
  • Forma vlastnictví: Osobní
  • Topení: ÚT na vlastní plynový kotel
  • Podlahová plocha: 54 m2
  • Elektřina: 230V
  • Plyn: Ano
  • Voda: Pitná
  • Počet sklepů: 3
  • Konstrukce budovy: Zděná

 

bytová jednotka
2 + 1
1. nadzemní
podlaží
tři sklepní
kóje
výměra bytu
54 m2

Videoprohlídka

Okolí bytu

Virtuální prohlídka domu

Půdorysy

Evidenční list nájemného

Něco málo o Pardubicích

Pardubice jsou univerzitní a statutární město na východě Čech, metropole Pardubického kraje s výraznou správní, obytnou, obslužnou a výrobní funkcí pardubicko-hradecké aglomerace. Leží ve východní části Polabí na soutoku řek Labe a Chrudimky, přibližně 100 kilometrů východně od Prahy a 20 kilometrů jižně od Hradce Králové v nadmořské výšce přibližně 220 metrů.

Pardubice mají přibližně 92 tisíc obyvatel a jsou tak desátým největším městem Česka, jsou také největším městem Pardubického kraje i okresu Pardubice. Výměra území města je 82,7 km². Pardubice se dělí na 8 samosprávných městských obvodů a 20 katastrálních území. První dochovaná zmínka o existenci Pardubic pochází z roku 1295, k roku 1340 jsou už připomínány jako město. Nový rozvoj města přišel od poloviny 19. století s připojením města na železnici. Vznikla zde řada průmyslových podniků jako lihovar, cukrovar, továrna na mlýnské stroje, Fantova rafinérie minerálních olejů a další. 

Sídlí zde Univerzita Pardubice, dále např. okresní soud a pobočka krajského soudu. Historické centrum je od roku 1964 městskou památkovou rezervací. Hlavními průmyslovými odvětvími jsou průmysl chemický, strojírenský a elektrotechnický. Už od 16. století jsou proslulé výrobou perníku. Významné sportovní události jsou slavné koňské dostihy Velká pardubická, motocyklový závod Zlatá přilba, Mezinárodní festival šachu Czech Open či tenisová Pardubická juniorka.

 

Cena: 3.690.000,- Kč
v případě více zájemců si majitel vyhrazuje právo zvolit nejvýhodnější nabídku

Michal Hrdina

realitní specialista

telefon: +420 608 233 027
e-mail: hrdina@pohoda-rk.cz
web: https://michalhrdina.cz
facebook:

Kompletní nabídka nemovitostí realitní kanceláře

Souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem vyřízení odpovědi na daný dotaz.
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb s tím souhlasíte. Rozumím