Prodej apartmánu 3+kk v TOP horském resortu Dolní Morava

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám k prodeji exkluzivní apartmán 3 + kk v oblíbené lyžařské lokalitě Dolní Morava. Máte rádi hory? Chcete spojit sen o vlastním apartmánu na horách s luxusním a okamžitým výdělkem?

Apartmán je v osobním vlastnictví. Zájemcům v rámci našich služeb nabízíme výhodné financování vytvořené na míru pro tento apartmán.

Horský resort Dolní Morava je vyhlášená lokalita, která Vám může nabídnout spoustu zážitků, ať už v létě dechberoucí Stezku v oblacích, Mamutí horskou dráhu, dětské zábavní lesní parky a pohodové toulky tamní přírodou, nebo hlavně v zimě na lyžování, běžkování, nebo i sáňkování. Vyžití zde najdete skutečně v každém ročním období. Oblíbenost, návštěvnost lokality a vysoké hodnocení apartmánů na serverech nabízejících ubytování Vám poslouží k jednoduchému pronajímání apartmánu. Jelikož se prodává plně vybavený, je k užívání nebo pronajímání připraven okamžitě.

Apartmán se nachází ve stylovém apartmánovém domě, na klidném a tichém místě v obci Dolní Morava. Svým majitelům tak nabízí klidné bydlení v dosahu veškeré zábavy na dosah ruky. Do lyžařského areálu obce Dolní Morava je to pouhých 4-5 minut jízdy autem. Lokalita je úžasná, okolní kraj je plný vojenské historie, dům se nachází na linii vojenských pevností a v nedaleké obci Králíky se nachází velké vojenské muzeum a vojenská tvrz Hůrka.

V apartmánovém domě se nachází celkem 12 apartmánů. Velmi dobře zde funguje SVJ, dům je bez úvěrů. Byl zrekonstruovaný v letech 2008 – 2010. 

Apartmán 1/12 se nachází ve 3. nadzemním podlaží a je zrekonstruovaný. Je tvořen ze tří obytných místností, kuchyňského koutu s kuchyňskou linkou a koupelnou. Dvě obytné místnosti slouží jako ložnice, poslední je průchozí a slouží jako obývací pokoj a jídelna. V koupelně je sprcha, umyvadlo, pračka a WC. Podlahovou krytinou je vinyl, koberec a dřevěná podlaha. V apartmánu jsou plastová okna v obouch ložnicích a střešní okna v obývacím pokoji. O vytápění bytu se stará elektro kotel, ovládaný dálkově přes aplikaci v mobilním telefonu. K dispozici je společná lyžárna, kolárna, technická místnost a společná místnost. K apartmánu náleží podíl na parkoviští a zahradě o celkové výměře 2.200 m2

K apartmánu je podíl na části privátně vytvořené lyžárny/kolárky nacházející se uvnitř domu.

Technické údaje:

 • Velikost: 3+kk
 • Forma vlastnictví: Osobní
 • Topení: ÚT elektrické ovládané aplikací v mobilním telefonu, případně prostřednictvím SMS zpráv
 • Podlahová plocha: 69 m2
 • Elektřina: 230V
 • Voda: Pitná
 • Veřejné příslušenství: Lyžárna, kolárna, technická a společná místnost
 • Možnost přikoupení: Sklad na patře, nově vybudovaná privátní lyžárna/kolárna
 • Konstrukce budovy: Zděná

Celkové náklady na apartmán :

 • 862,- kč zálohy na správu domu a pozemků
 • 575,- kč zálohy na služby (úklid vnitřních společných ploch, sekání trávy, odklízení sněhu, internet, popelnice, platba spotřebované užitkové vody rozpočítaná dle vodoměrů v jednotlivých apartmánů, údržba, oprava a vývoz septiku)
 • 1.300,- kč zálohy na elektřinu

 

 

apartmán
3 + kk
3. nadzemní
podlaží
Lyžárna, kolárna,
technická a společná místnost
výměra apartmánu
69 m2
k pronajímání
či k rekreaci
plně
vybaven

Videoprohlídka apartmánu

Videoprohlídka exteriéru

Okolí apartmánu

Virtuální prohlídka apartmánu

Půdorys

PENB

Panoramatická fotografie

Zajímavá místa na Dolní Moravě

Sky Bridge 721

Odkaz na stránky

Chcete se ocitnout 95 metrů nad hlubokým horským údolím? Po 721 metrů dlouhé lávce přejdete z jednoho horského hřebenu na druhý. Vykročit bude chtít trochu odvahy, ale garantujeme neobyčejný zážitek na celý život. Překlenutím mostu přes majestátní údolí Mlýnského potoka na druhý horský hřeben Chlum se všem návštěvníkům otevírá jedinečná příležitost poznání lokální přírody a "stále aktuální" historie prostřednictvím nové naučné stezky Most času s unikátní hrou s prvky rozšířené reality.

 • 1. nejdelší na světě
 • 721 metrů - délka visutého mostu
 • 95 metrů - výška nad zemí

Stezka v oblacích

Odkaz na stránky

Na Stezce objevíte několik adrenalinových atrakcí jako je odpočinková síťová kapka, tobogán nebo rukáv. Rukávem si mohou malí i velcí zkrátit cestu z jednoho patra lávky do druhého. Kapka na samém vrcholu stezky ve výšce 50 metrů nad zemí poškádlí vaši odvahu. Pro ty odvážnější je tu parádní 100 metrů dlouhý tobogán s okýnky a několika klopenými zatáčkami. Těšte se na dechberoucí výhledy na celý masiv Králického Sněžníku s malebným údolím řeky Moravy i na hlavní hřeben Jeseníků, Suchý vrch a Krkonoše. 

 • Výška stezky je 55 metrů
 • 710 metrů dřevěné lávky
 • 100 metrů dlouhý tobogán

Sky Bridge 721

Stezka v oblacích

Mamutí horská dráha

Odkaz na stránky

Zažijte mrazivou jízdu na dráze, která v Česku nemá obdoby. Čeká vás adrenalinová jízda v délce 3 kilometry lesním terénem i na otevřených pláních. Při převýšení 364 metrů projedete 25 bleskurychlých zatáček, dvojnásobný 360° karusel, osmičkovou smyčku, podzemní tunel a zhoupnete se na 4 parádních jumpech nad lesními cestami. Při jízdě na dráze mamutích rozměrů se sklonem až 30 % vyvinete rychlost až 50 km/h, a to už je pořádná jízda.

 • Délka sjezdu 3043 metrů
 • Převýšení 364 metrů
 • Rychlost až 50 km/h

Sjezdovky na Dolní Moravě

Odkaz na stránky

Zařízněte se do více než 10 kilometrů sjezdovek všech úrovní pokročilosti. Okusíte tu ostřejší sportovní profily, nadstandardně široké pláně, pohodové rodinné tratě, nejvýše položenou sjezdovku Slamník s naprosto dechberoucím výhledem i jednu z nejprudších černých sjezdovek v Česku. Dolní Morava vám díky vzájemné propojenosti sjezdovek všech úrovní nabídne jedny z nejdelších sjezdů v České republice i nekončící zábavu ve FUN zóně s nezaměnitelnou crossovou tratí, snowparkem nebo fun trailem s mnoha klopenkami a tunely. 

Nejlepší zimní dovolená v srdci hor ... se vším, co k tomu patří

 • 10,4 km plně zasněžovaných sjezdovek
 • 8 sjezdovek všech stupňů obtížnosti
 • FUN SKI & SNOWBOARD zóna U Slona
 • dětský skipark Amálka

Mamutí horská dráha

Sjezdovky na Dolní Moravě

Pouze 25 km se nachází Pastvinská přehrada

Jedna z nejkrásnějších lokalit Orlických hor, je Pastvinská přehrady, kde můžete provozovat nejrůznější vodní sporty. V letošním roce je tomu již 84 let, co voda řeky Orlice zalila malebné údolí. Rozsáhlou vodní hladinu Pastvinské přehrady si záhy oblíbili rybáři, začali vznikat první chatové osady a objevovat se první rekreanti. Tak vznikla nádherná rekreační oblast okolo Pastvinské přehrady kam každý rok zavítají tisíce návštěvníků.

Něco málo o Dolní Moravě

Dolní Morava je malá obec v Pardubickém kraji, okrese Ústí nad Orlicí, rozkládající se mezi Orlickými horami a Jeseníky na úpatí Králického Sněžníku. Žije zde 407 obyvatel. Obec je známým horským lyžařským střediskem. Část obce náleží do Národní přírodní rezervace Králický Sněžník, a právě ten je dominantou zdejšího kraje. Pod jeho vrcholem pramení řeka Morava, která celou obcí protéká od severu k jihu malebným údolím, lemovaným z obou stran dvěma zalesněnými hřbety.

První zmínka o obci pochází z roku 1577. Tak jako v okolních obcích zde tradičně převládalo německé obyvatelstvo, to bylo po druhé světové válce nuceně vysídleno a do obce se nastěhovalo české obyvatelstvo z vnitrozemí. Po německém obyvatelstvu zůstaly v obci rozložité statky a horská lidová architektura.

www.dolnimorava.cz

Cena: 5.990.000,- Kč
v případě více zájemců si majitel vyhrazuje právo zvolit nejvýhodnější nabídku

Michal Hrdina

realitní specialista

telefon: +420 608 233 027
e-mail: hrdina@pohoda-rk.cz
web: https://michalhrdina.cz
facebook:

Kompletní nabídka nemovitostí realitní kanceláře

Souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem vyřízení odpovědi na daný dotaz.
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb s tím souhlasíte. Rozumím