Prodej velikého pozemku 2928 m2 v Chocni

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám ke koupi veliký stavební pozemek na klidné místě na okraji Chocně.

Přemýšlíte o výstavbě rodinného domu, nebo hledáte pozemek k rekreaci? V blízkosti pozemku je zástavba rodinných domů. Dům se dá připojit na elektřinu, která je vzdálena 50 m od pozemku. Nový majitel si pro napojení vody bude muset vybudovat vlastní studnu a pro odvod odpadu pořídit čističku odpadních vod.   

Pozemek se dá po domluvě rozdělit na tři menší stavební parcely. Celková výměra pozemku je 2928 m2

Nemovitost je v osobním vlastnictví, proto zájemci v rámci našich služeb rádi nabídneme výhodné financování.

Technické údaje:

Plocha pozemku: 2928 m2
Voda: Studna
Elektroinstalace: 50 m od hranice pozemku
Odpad: Čistička odpadních vod

Pokud máte zájem o více informací a prohlídku, neváhejte mě kontaktovat. (kontakt níže)

plocha pozemku
2928 m2
k bydlení
i k rekreaci
možnost rozdělení na
tři menší stavební parcely

Videoprohlídka pozemku

Virtuální prohlídka pozemku

Katastrální mapa

Územní plán

Možnosti rozdělení

Něco málo o Chocni

Město s 9 000 obyvateli leží v údolí podél břehů Tiché Orlice v podhůří Orlických hor. Říční údolí zde udivuje svou rozmanitostí, rozsáhlými nivními loukami v okolí, strmými opukovými skalami nad řekou či lesnatými kopci tyčícími se nad městem.

Na počátku 20. století měla Choceň téměř 5 500 obyvatel a řadu průmyslových podniků, např. přádelnu, tkalcovnu, výrobnu uzenářských nástrojů, továrnu na hasičské stříkačky, likéry a výrobu umělých květin. Po 2. světové válce se zde opět rozvinul textilní a také strojírenský průmysl, zejména výroba letadel a chladírenských vozů.

Choceň má rozsáhlé možnosti sportovního vyžití. K dispozici jsou velmi dobře vybavená sportoviště: stadion baseballu a softballu, krytý zimní stadion, koupaliště, volejbalový areál (hala, antukové kurty), tenisový areál (nafukovací hala, antukové kurty), víceúčelová hala s horolezeckou stěnou, fotbalový areál s travnatým hřištěm a hřištěm s umělým povrchem, atletická dráha s umělým povrchem a kurty na nohejbal.

Díky své poloze a dobré dopravní dostupnosti může Choceň sloužit jako východisko pro pěší i cykloturistické výlety do Orlických hor a Českomoravské vrchoviny. Stejně tak je vhodnou zastávkou při vodáckém putování po Tiché Orlici. Mezi turisticky atraktivní místa v okolí patří údolí Tiché Orlice s přírodním parkem Peliny, Bošínská obora se staletou doubravou, lipové aleje na Chlum a k poutnímu kostelu na Hemžích nebo nejvyšší šikmý most v ČR, který překlenuje skalní zářez po probouraném tunelu železniční trati.

www.chocen.cz

Cena: 2.950,- Kč
za m2

Michal Hrdina

realitní specialista

telefon: +420 608 233 027
e-mail: hrdina@pohoda-rk.cz
web: https://michalhrdina.cz
facebook:

Kompletní nabídka nemovitostí realitní kanceláře

Souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem vyřízení odpovědi na daný dotaz.
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb s tím souhlasíte. Rozumím